Antivirüs Çözümleri

İnternet güvenliği kurumlar ve şahıslar için son derece kritik önem taşıyan bir konudur. TechToProject konusunda uzmanlaşmış siber güvenlik çalışanları ve kendisini kanıtlamış çözüm ortakları ile birlikte internet güvenliği ve antivirüs çözümleri sunmaktadır.

Günümüzde antivirüs çözümleri birden fazla koruma katmanı sağlayan ve tüm kötücül yazılımları fark edip engelleyen karantina altına alan ya da silen, kullanıcıları siber tehditlere karşı korumak ile görevli olan güvenlik yazılımlarına verilen isimdir.

TechToProject gelişmiş koruma ürünleri ile kullanıcıların güvenliğini tesis etmek için güncel teknoloji ve çözümleri kullanmaktadır. Casus yazılım, kimlik bilgisi çalma, habersiz şekilde kripto para madenciliği, fidye yazılımları, klavye takip ve kaydetme, izinsiz şekilde veri aktarımı, istenmeyen e-postalar, fidye için dosyaların şifrelenmesi gibi çeşitli kötücül yazılımlara karşı koruma sağlamaktadır.

TechToProject çalışma ortaklarına modern siber güvenlik çözümleri sunmaktadır. Yüzde yüz yerli ve milli firewall çözümlerimiz ile birlikte antivirüs çözümlerimiz için sektörde kendini ispatlamış firmalar ile çözüm ortaklığı içerisindedir.

Modern siber güvenlik çözümleri sağlamak adına TechToProject çalışma ortaklarını güncel olarak tüm tehlikelerden koruyacak şekilde tasarlanmış olan kurumlara ya da şahıslara özel siber güvenlik çalışmaları gerçekleştirir.

 

Bizimle İletişime Geçin!