Atiker Yazılım

Atiker Yazılım; Üretimde verimliliği artıran ve maliyetleri azaltarak işletmelere değer katan yazılım çözümleri sunarak, yüzde yüz yerli hizmetler sunar. ERP, CRM, İK Yönetimi, POS, Bulut Yedekleme, Bulut Kiralama, Scada ile Veri Toplama, E-Belge hizmetleri sağlar.

İşletmelerin ticari faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları yazılımsal faaliyetlerin kontrolünü sağlayan merkezi yönetim çözümüdür. İşletme içerisinde ki tüm veri akışını tek bir noktadan kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlamaktadır.

AtikSE ERP sistemi ile entegre çalışabilen, işletmelerin ihtiyaç duyduğu özel yazılım çözümlerini barındıran ve verimlilik artışı sağlayan yazılım çözümüdür.

prAtikPOS perakende sektörü için özel tasarlanmış “Hızlı ve Kolay” satış hizmeti sunmak için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. Sektöre özel; barkod okuyucu, tartı, yazar kasa, dokunmatik ekran entegrasyonları barındırır.

AtikEBelge; Elektronik Defter Genel Tebliği kapsamında elektronik defter oluşturan, kaydeden ve muhafaza eden Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından uyumluluk onayı almış bir yazılım çözümüdür.