Bilgi Güvenliği

TechToProject; profesyonel bilişim güvenliği ve internet teknoloji uzmanları ile bilişim sistemleriniz için en doğru güvenlik politikalarını belirler ve uygular. Şirketinizin ya da sizin bilgilerinizin izinsiz şekilde kullanılması, ifşa edilmesi veya yok edilmesini engelleyecek önlemler alır.

Yüzde yüz yerli firewall ürünleri ve antivirüs çözümleri ile TechToProject; kişisel veya şirketinize ait verilerin korunmasını yasalara uygun şekilde saklanmasını sağlayarak ISO 27001 Bilgi Güvenliği standartlarına erişmenizi sağlar.

TechToProject ile Bilişim Güvenliği hizmetler ile; kişisel, kurumsal bilgi güvenliğini sağlamak için çalışırlar. Bilgi güvenliği alanında ihtiyacınız olan politikaları ve stratejileri belirler ve uygular.

İç ağ ve dış ağ güvenlik denetimlerini, yazılım uygulama güvenliği testlerinizi, ağ güvenlik testlerinizi, fiziksel bilgi güvenliği testlerinizi TechToProject profesyonel olarak gerçekleştirir ve veri kaybı yaşamanızı engelleyecek önlemlerin hayata geçirilmesini sağlar.

Bizimle İletişime Geçin!