Hizmetlerimiz

Yazılım Hizmetleri

TechToProject; web tasarım hizmetleri, mobil çözümler, iş akışı ve süreç analizi çözümleri, ERP & CRM çözümleri, bilgi güvenliği hizmetleri, veri kurtarma yedekleme çözümleri, ortam izleme çözümleri, nesnelerin interneti çözümleri ve özel nitelikte AR-GE projeleri geliştirebilen yeteneklere ve ekibe sahiptir.

Yüzde yüz yerli ve milli çözümler üretmek amacı ile sürekli daha köklü çözümler hedefleyerek başarılı yazılım çözümleri üretmektedir.

Bilişim Hizmetleri

TechToProject; server hizmetleri, sistem kurulumu, alt yapı hizmetleri, ortam izleme cihazları, kamera ve kameralı kontrol sistemleri, sanal santral hizmetleri, bilişim sistemleri danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel çözüm ortakları ve geniş ekibi ile bilişim alanında sizlere en uygun çözümleri hazırlar.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

TechToProject; profesyonel olarak Sosyal Medya Yönetimi gerçekleştirir ve markanızın bilinirliğini artırma yönünde çalışmalar gerçekleştirir. SEO hizmetleri ile ise uygun maliyet ile çok büyük kitlelere erişmeniz üzere çalışmalar yapar.

Donanım Hizmetleri

TechToProject; profesyonel olarak kamera ve güvenlik sistemleri, ortam izleme çözümleri ve IT desteği ve danışmanlığı sağlamaktadır. Kamera ve Güvenlik sistemleri çözümlerimiz ile PDKS Sistemleri, Turnike Sistemleri, Parmak İzi Geçiş Sistemleri, Ev ve İşyeri Alarm Güvenlik Sistemleri hizmetleri sunmaktayız.

Ortam İzleme çözümlerimiz ile profesyonel olarak; Sistem Odaları, Teknik Hizmet Odaları, Soğuk Zincir / İlaç Dolapları, Kümes / Sera, Baz İstasyonu / ATM gibi uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tech To Project; alanında uzman kişi ve kurumlar ile çalışarak müşterilerine en doğru çözüm ve en uygun maliyeti sağlamak üzere kurulmuştur. Hali hazırda; web tasarım, mobil çözümler, ERP, CRM, Nesnelerin İnterneti, Dijital Pazarlama, Ortam İzleme alanlarında çözüm üreten ekibi ile çalışmaktadır.

Müşteri odaklı, profesyonellik, güvenilirlik, dürüstlük, takım ruhu, araştırmacı ve geliştirici olmak, üretmek, çalışanlarına saygı duymak, projeleri üst düzey sorumluluk ile yönetmek Tech To Project’in genlerinde yer almaktadır.

Farkımız nedir?

Sizleri Bilişim ve Teknoloji alanında ileriye götürmek yegane hedefimizdir. En doğru çözümü en az maliyet ile sunarak müşterilerimiz için optimum koşulları sağlıyoruz.