Kamera ve Güvenlik Sistemleri

TechToProject; Kamera ve Güvenlik Sistemleri, PDKS Sistemleri, Turnike Sistemleri, Parmak İzi Geçiş Sistemleri, Ev ve İşyeri Alarm Güvenlik Sistemleri hizmetlerini sunar.

Uygun maliyet ile en başarılı olacak çözümleri sunmak üzere; projelerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Uzman kadromuz alanında tecrübeli özel kurulum, destek ve hizmet ekibimiz ile satış sonrası memnuniyet sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel kamera seçimi koşullara özel sistemlerin inşa edilmesi konusunda titizlikle verdiğimiz hizmetler sayesinde TechToProject Kamera ve Güvenlik Sistemleri alanında müşteri memnuniyetini en yukarıda tutmaktadır.

PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) sayesinde işletmenizde çalışanların mesai parametrelerini profesyonel şekilde takip edebilirsiniz. Orta ve büyük ölçekteki işletmelerde personel kontrolü ve takibini uygun maliyetli sistemimiz sayesinde sağlıyor, iş yeri verimliliğini üst düzeye çıkarmanızı sağlıyoruz.

İşletmenize özel turnike geçiş sistemleri dizayn ediyoruz. Turnike geçiş sistemleri sayesinde; işletmelerin giriş çıkış kapıları, yemekhaneler, ziyaretçi kabul eden kurumlar gibi alanlarda parmak izi okuyucu, yüz tanıma ya da kartlı geçiş sistemleri inşa edebiliyoruz.

 

Bizimle İletişime Geçin!