Sıkça Sorulan Sorular

Tech To Project, küresel ekonominin gereksinim duyduğu yeni teknolojiler, üretim hızı ve standardizasyonu, üretim maliyetlerinin minimize edilmesi, anında destek ihtiyacının çözümlenmesi ve kurumsal devamlılık ilkelerini kazandıracak bilgi, birikim, tecrübe ve sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir.

Kuruluş aşamasından günümüze uzanan bilişim faaliyetlerinde kurumsal gelişimini her yeni günde pozitif değerler ile güçlendiren firmamız; güçlü yapısı, profesyonel çözümler üreten kadrosu, kurumsal tecrübesi, sektörün geleceğine dair hedefleri ve projeleri ile faaliyette olduğu alanda sadece bilişim hizmeti değil, kalite, güven ve müşterileri için teknoloji üretmektedir.

Sizleri Bilişim ve Teknoloji alanında ileriye götürmek yegane hedefimizdir. En doğru çözümü en az maliyet ile sunarak müşterilerimiz için optimum koşulları sağlıyoruz.

Tech To Project; alanında uzman kişi ve kurumlar ile çalışarak müşterilerine en doğru çözüm ve en uygun maliyeti sağlamak üzere kurulmuştur. Hali hazırda; web tasarım, mobil çözümler, ERP, CRM, Nesnelerin İnterneti, Dijital Pazarlama, Ortam İzleme alanlarında çözüm üreten ekibi ile çalışmaktadır.

İş başvurusu buradan yapabilirsiniz.

İş başvurlarınız İnsan Kaynakları tarafından incelendikten sonra başvurduğunuz alan veya pozisyonda uzman olarak çalışmakta olan takım arkadaşlarımız tarafından değerlendirilir. Başvurular TTP başvuru havuzunda biriktirilir ve ihtiyaç halinde iletişime geçilir.

Tech To Project bir AR-GE şirketidir. Odak noktamız global dünyanın yazılım ihtiyaçlarını araştırmak ve yenilenen ve gelişen teknoloji ile geliştirmeler yaparak çözümler üretmektir.

Projelerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili satış sonrası teknik destek hizmetimiz vardır.

İletişime Geçin!

Tech To Project hakkında bilgi almak ve daha fazlasını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇ